حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Audental Bio-Material Co., Ltd 86--15573196206 Sales001@audentalzir.com
نمایه شرکت قیمت دریافت کنید
خانه -

Audental Bio-Material Co., Ltd نمایه شرکت

Audental Bio-Material Co., Ltd
 • نوع کسب و کار

  سازنده

 • صفحه اصلی بازار

  آمریکای شمالی,آمریکای جنوبی,اروپای غربی,اروپای شرقی,آسیای شرقی,جنوب شرقی آسیا,خاورمیانه,افریقا,اقیانوسیه,در سراسر جهان

 • مارک های

  Audental

 • تعداد کارمندان

  50~100

 • فروش سالانه

  600-800

 • سال تاسیس

  2007

 • صادرات کامپیوتر

  80% - 90%

دریافت نقل قول
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86--15573196206

معرفی

Audental که در سال 2007 تأسیس شد، یکی از پیشگامان در چین در تولید آلیاژهای فلزات گرانبهای دندانی و بلوک های زیرکونیا قابل اعتماد است، با تأسیسات تولیدی در شهرهای چین، شانگهای، Qinhuangdao و Changsha، که همگی مطابق با ISO13485 هستند، در حالی که بلوک های دندانی و زیرکونیا آن مطابقت دارد. آلیاژهای فلزی دارای گواهی CE0197 و FDA هستند.

Audental از فناوری تولید زیرکونیای ژاپنی برای تولید بلوک زیرکونیای دندانی سرامیکی با کیفیت بالا استفاده کرد که آزمایش‌های دقیق سازمان غذا و داروی چین را گذراند و گواهی ثبت برای تجهیزات پزشکی چین را دریافت کرد.

Audental متعهد به حوزه مواد زیستی دندان است و به ویژه بر آلیاژهای فلزات نجیب و مواد زیست سرامیک تمرکز دارد.آدنتال با تمرین فلسفه اعتماد متقابل، کارایی، تولید با کیفیت بالا، دقت و نوآوری، ارزشی برتر برای مشتریان ایجاد می کند و خدمات با کیفیت بالا ارائه می کند.

Audental با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، روش‌های تولید و آزمایش پیشرفته، و سیستم‌های مدیریت کیفیت دقیق و پیشرفته، ساخت مداوم محصولات نهایی دندان‌پزشکی ایمن، دقیق، حرفه‌ای و سطح بالا را تضمین می‌کند.

سرویس

به عنوان یک تولید کننده برجسته مواد دندانی، wتلاش برای ارائهدندانپزشکی نوآورانهمحصولات و خدماتی که بیش از c ما هستندمستهجانتظاراتو ما این کار را با توسعه همکاری های نزدیک با مشتریان خود، ارائه خدمات دقیق تر و به موقع انجام می دهیم، در حالی که مطمئن می شویم بهترین شرایط کاری و محیط را برای کارکنان خود فراهم می کنیم. 

تیم ما

تیم ما متشکل از متخصصان بسیار با تجربه است که به طور کامل متعهد به ارائه راه حل های دندانپزشکی با کیفیت بالا و خلاقانه هستند، با تمرکز بر مشتری در هسته ارزش های شرکتی Audental.

به عنوان یک تولید کننده برجسته مواد دندانپزشکی، ما در تلاش برای ارائه آن هستیمدندانپزشکی نوآورانهمحصولات و خدماتی که بیش از c ما هستندمستهجما این کار را با توسعه همکاری نزدیک با مشتریان خود، ارائه خدمات دقیق تر و به موقع انجام می دهیم و در عین حال مطمئن هستیم که بهترین شرایط کاری و محیط را برای کارکنان خود فراهم می کنیم.

خلق ارزش هسته اصلی تیم حرفه ای ما است، در عین حال به طور فعال در تحقیق و توسعه گسترده شرکت می کند، با استفاده از تخصص از رشته های مختلف، در حالی که راه حل های دندانپزشکی مقرون به صرفه را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

چین Audental Bio-Material Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

چین Audental Bio-Material Co., Ltd نمایه شرکت 1چین Audental Bio-Material Co., Ltd نمایه شرکت 2چین Audental Bio-Material Co., Ltd نمایه شرکت 3

چین Audental Bio-Material Co., Ltd نمایه شرکت 4